Ford Mustang Mach-E Rally

Nowy Ford Mustang Mach-E Rally szarżuje podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood

20.07.2023

Po raz pierwszy w prawie sześcioletniej historii modelu Ford zabiera Mustanga Mach-E w miejsce, w którym nigdy wcześniej nie był. Inspirowany rajdami, elektryczny Ford Mustang Mach-E® Rally popędzi tam, gdzie kończy się asfalt, a zaczyna polna droga.1

Ford Mustang Mach-E Rally

Podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood, miłośnicy marki i widzowie będą mogli podziwiać pierwszego elektrycznego SUV-a Forda inspirowanego rajdami samochodowymi, który będzie wjeżdżał na wzgórze, prowadzony przez Otta Tänaka, obecnego kierowcę Forda Pumy Hybrid Rally1 M-Sport i byłego rajdowego mistrza świata.

Mustang Mach-E przejął wolność i radość z jazdy z której słyną Mustangi i uwolnił je od emisji spalin. Obecnie, dzięki Mustangowi Mach-E Rally, umożliwiamy naszym klientom swobodną jazdę poza asfaltem i poza utartymi szlakami” – powiedział Darren Palmer, wiceprezes ds. programów pojazdów elektrycznych w Ford Model e.

Mustang Mach-E Rally – pierwszy w historii, inspirowany rajdami, pięcioosobowy Ford Mustang – będzie dostępny w USA i w Europie.



 1 Oficjalne dane homologacyjne dotyczące zasięgu zostaną podane przed rozpoczęciem sprzedaży.


Aktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ren-Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ren-Car