Program Transit24 /Serwis Pojazdów Dostawczych– programem partnerstwa biznesowego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów, nasza Firma RenCar Sp. z o.o. posiada wyspecjalizowany Serwis Pojazdów Dostawczych. Zapewnia on wysoki poziom usług, opiekę i doradztwo klientom użytkujących pojazdy dostawcze.

Nasz serwis to odpowiedź na wszelkie zagadnienia związane z transportem. Program Ford Transit 24 to spójne standardy i procesy obsługi posprzedażnej, mające na celu minimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów dostawczych, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienia mobilności i ważnych udogodnień użytkowników i klientom pojazdów serwisowanych w dedykowanym Serwisie Pojazdów Dostawczych i Centrum Transita.

Standardy programu Transit24 zapewniają wysoki priorytet obsługi, zawierają rozwiązania dla napraw pilnych, serwis „od ręki” w nagłych przypadkach, bezpłatny Assistance12, elastyczny czas pracy serwisów, rozszerzone godziny otwarcia warsztatu oraz zastępcze pojazdy dostawcze Transit.

Dla osiągnięcia powyższych celów – korzyści klientów, nasz Serwis Pojazdów Dostawczych objęty jest standardami:

 

Priorytet w przyjęciu do serwisu – dostosowanie godzin otwarcia serwisu do potrzeb klientów, wydzielenie specjalnych – wygodnych parkingów dla Transitów. Przyjęcie i oględziny pojazdu na wydzielonym stanowisku recepcyjnym. Możliwość pozostawienia pojazdu w godzinach nocnych na parkingu serwisu w celu wykonania przeglądu lub naprawy jak najwcześniej w dniu następnym.

Godziny otwarcia : pn. 7:00 – 19:00, wt. – pt. 7:30 – 19:00, sob. 7:00 – 14:00

 

Dedykowany Doradca Serwisu Pojazdów Dostawczych – przyjęcie do serwisu przez doświadczonego specjalistę, znającego dokładnie specyfikę w/w pojazdów, a także oczekiwania klienta instytucjonalnego, właściciela – użytkownika pojazdów dostawczych Ford : Transit, Connect, Van Fiesta, Tourneo Courier oraz Ranger.

Dedykowani Doradcy Serwisowi:
Marek Przybylski tel. 32 793 77 93 e-mail : [email protected]

 

Dostępność niezbędnych materiałów i części eksploatacyjnych w magazynie serwisu oraz możliwość sprowadzenia części do zakończenia ewentualnej naprawy w przeciągu 24h.

 

 

Gwarancja 24 miesiące na wszystkie usługi i części zamienne.

 

Oferowanie zapewnienia mobilności – zapewnienie mobilności klienta Serwisu Pojazdów Dostawczych w czasie pozostawienia samochodu w serwisie.

Umożliwia to posiadanie samochodów zastępczych Transit przygotowanych specjalnie dla użytkowników Pojazdów Dostawczych.

Przejrzysta oferta rozwiązań mobilności jest publikowana w siedzibie Firmy i proponowana podczas umawiania wizyty

 

Aktywna komunikacja z użytkownikami/właścicielami pojazdów dostawczych, obejmująca regularne badanie stopnia zadowolenia po każdej wizycie w serwisie oraz systematyczne kontaktowanie się z administratorami patrków pojazdów dostawczych w celu poznania ich oczekiwań i następnie proponowanie odpowiednich rozwiązań serwisowych.


Wyposażenie techniczne serwisów pojazdów dostawczych to dysponowanie kilkoma dobrze wyposażonymi stanowiskami do obsługi pojazdów o udźwigu powyżej 5000 kg oraz pełnym zestawem narzędzi serwisowych. Stanowisko recepcji przejazdowej w serwisie jest przystosowane do obsługi pojazdów z wysokimi zabudowami. Serwis dysponuje myjnią przystosowanymi do mycia pojazdów dostawczych.


Assistance 24h – holowanie unieruchomionych pojazdów dostawczych do serwisu, a także oferowanie pojazdu zastępczego do przewiezienia ładunku unieruchomionego pojazdu klienta, do miejsca docelowego, jeżeli jest to konieczne.


Proces obsługi i komunikacji opisany jest praktycznymi procedurami wynikającymi z najlepszych doświadczeń Forda zorientowanych na klientów i użytkowników pojazdów dostawczych. Nowoczesna organizacja naszego Serwisu Pojazdów Dostawczych Ford RenCar Sp. z o.o. pozwala w pełni na skupieniu się na bezpośredniej obsłudze naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  Ford Mustang Mach-E

  Ford Mustang Mach-E
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga

  Ford Kuga
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD

  SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI FORD
 • Promocja kończy się: 31.08.2023

  SERWIS

  Moc hamowania, na której możesz polegać

  Moc hamowania, na której możesz polegać
 • Promocja kończy się: 30.06.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Ren-Car
Pokaż najnowsze promocje Ren-Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ren-CarOpinie