Ford Kuga i Puma

Nowoczesne hybrydowe SUV-y forda

Poznaj nowoczesne i niezawodne hybrydowe SUV-y Forda: Pumę i Kugę.

Wejdź na wyższy poziom komfortu. Wyróżnij się z tłumu. Zakochaj się w eleganckim i przestronnym wnętrzu oraz bogatym wyposażeniu. 

Teraz kupując Forda Pumę lub Forda Kugę możesz zyskać:

Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie, atrakcyjną ratę dla firm, nawet do 37 000 PLN korzyści finansowej z ubezpieczeniem Twojego nowego samochodu na 1 rok.


 • Ford Puma
 • Ford Puma

  Oszczędne silniki EcoBoost Hybrid, również z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów Powershift.

  PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE
  1

  1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE2

  Zyskaj do: 25 000 PLN3

  Cena od: 95 900 PLNw ofercie wyprzedażowej

  Rata dla Firm od: 750 PLN netto/mies.5
  w Ford Leasing Opcje

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.4-6.0 l/100 km; 122-135 g/km.

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model


 • Ford Kuga Hybrid
 • Ford Kuga Hybrid

  PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE
  7

  1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE8

  Zyskaj do: 37 000 PLN10

  Cena od: 166 290 PLNw ofercie wyprzedażowej

  Rata dla Firm od: 925 PLN netto/mies.6
  w Ford Leasing Opcje

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, AWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.7 – 5.8 l/100 km; 130-133 g/km.

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model


 • Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Automatyczna skrzynia biegów, nawet 88 km zasięgu w trybie elektrycznym i moc 225 KM. Najczęściej kupowany samochód typu Plug-In Hybrid w Europie.*

  PAKIET 4 LATA OCHRONY: FORD PROTECT,
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE
  7

  1 ROK UBEZPIECZENIA W CENIE11

  Zyskaj do: 30 000 PLN13

  Cena od: 190 890 PLN12 w ofercie wyprzedażowej

  Rata dla Firm od: 1 130 PLN netto/mies.6
  w Ford Leasing Opcje

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 1.0 l/100 km; 22 - 23 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 5.4 - 5.5 l/100 km; 122 - 126 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).

  *Najlepiej sprzedający się SUV Plug-In Hybrid w Europie według raportu IHS Markit z maja 2023 roku w oparciu o dane z rejestracji za okres sty-maj dla 20 rynków europejskich (Austria, Belgia, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Włochy, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Rumunia, Szwecja i Szwajcaria).

  CennikZapytaj o szczegółyPoznaj model


 • [1] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe. Pakietem 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie objęte są tylko samochody Ford Puma z roku modelowego MY2023.75 z wyłączeniem wersji Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium.

  [2] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Puma w wersjach Titanium X, ST-Line, ST-Line X, ST X, Vivid Ruby Edition, szczegóły u Auroryzowanego Dilera Forda. Propozycja skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dilerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

  [3] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, PowerShift, w wersji Vivid Ruby. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda, korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu. Korzyść finansowa do 25 000 PLN dotyczy wybranych wersji wyposażenia, szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Forda.

  [4] Cena podana dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 

  [5] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M , która w dniu 22.09.2023 roku wynosiła 6,10 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

  [6] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wskazana rata leasingu w Ford Leasing Opcje nie zawiera podatku VAT i została sporządzona w oparciu o zmienną stopę procentową WIBOR 1M, która w dniu 22.09.2023 roku wynosiła 6,10 %, powiększoną o marżę, opłatę wstępną 20%, okres leasingu 47 miesięcy oraz przebieg 20 tys. km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Wysokość rat może ulec zmianie w przypadku zmiany stawki WIBOR 1M. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

  [7] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Niniejsza propozycja dotyczy Forda Kuga roku modelowego MY2023.75. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe www.ford.pl/content/dam/guxeu/pl/pl_pl/documents/Service/obsluga-i-oferty-serwisowe/kontrakty-serwisowe/POLplFPSPTerms.pdf.

  [8] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25. i 2023.75 Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.
   Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

  [9] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda oraz dodatkowy rabat 7 000 PLN dla samochodów dostępnych w zapasach magazynowych dealerów wynoszące łącznie 28 000 PLN Brutto. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Jest limitowana i ograniczona w czasie oraz obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

  [10] Propozycja korzyści finansowej 37 000 PLN jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, FWD w wersji Vignale. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda, dodatkowy rabat 7 000 PLN dla samochodów dostępnych w zapasach magazynowych dealerów oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  [11] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie.
  Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25 i 2023.75. Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.
  Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

  [12] Cena podana dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Cena promocyjna uwzględnia rekomendowaną cenę detaliczną brutto pomniejszoną o rabat od firmy Ford Polska, sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych), jest limitowana i ograniczona w czasie oraz obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. 

  [13] Propozycja korzyści Finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ren-Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ren-Car