MOCNA WYPRZEDAŻ FORDA

Wielki finał wyprzedaży

 • Ford Puma Vivid Ruby
 • Ford PUMA ECOBOOST HYBRID

  Zyskaj łącznie do 27 000 PLN1

  • Rabat do 20 000 PLN2
  • 1 rok ubezpieczenia3
  • Premia za odkup: 4 000 PLN4

  Dodatkowo:

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, serwis i gwarancja w cenie5

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.4-6.0 l/100 km; 122-135 g/km


 • Ford Kuga Hybrid
 • Ford Kuga Hybrid

  Zyskaj łącznie do 35 000 PLN6

  • Rabat do 26 000 PLN7
  • 1 rok ubezpieczenia3
  • Premia za odkup: 4 000 PLN4

  Dodatkowo:

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, serwis i gwarancja w cenie5

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, AWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 5.7 – 5.8 l/100 km; 130-133 g/km.


 • Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Zyskaj łącznie do 35 500 PLN8

  • Rabat do 26 000 PLN9
  • 1 rok ubezpieczenia3
  • Premia za odkup: 4 000 PLN4

  Dodatkowo:

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, serwis i gwarancja w cenie5

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 1.0 l/100 km; 22 - 23 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 5.4 - 5.5 l/100 km; 122 - 126 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).


 • Ford Kuga
 • Ford Kuga

  Zyskaj łącznie do 34 000 PLN10

  • Rabat do 26 000 PLN11
  • 1 rok ubezpieczenia3
  • Premia za odkup: 4 000 PLN4

  Dodatkowo:

  Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect, serwis i gwarancja w cenie5

  Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w wersji Titanium X, Euro 6.2: 6.6 – 6.7 l/100 km; 150-152 g/km. • [1] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 155 KM, PowerShift A7, w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda, korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu. Korzyść finansowa do 27 000 PLN dotyczy wybranych wersji wyposażenia, szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Forda.

  [2] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 155 KM, PowerShift A7, w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w myśl Kodeksu cywilnego. 

  [3] Program Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie. Propozycja "Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie" dotyczy pierwszego roku użytkowania pojazdu i wliczona jest w cenę pojazdu. Niniejsza promocja jest ograniczona w czasie lub do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją, dotyczy wyłącznie Forda Kuga z roku modelowego 2023.25 i 2023.75 oraz Forda Puma w wersjach Titanium X, ST-Line X, ST X, Vivid Ruby Edition z roku modelowego MY23.25 lub nowszego. Skierowana jest do klientów detalicznych, firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

  Szczegóły propozycji oraz zakres ograniczeń i wykluczeń dostępne są u dealerów Forda. Niniejsza propozycja ważna jest w chwili przygotowania cennika i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego

  [4] Propozycja zawiera korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup]. Niniejsza propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych), jest limitowana i ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  [5] „Pakiet 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie” obejmuje 2 lata gwarancji, umowę Ford Protect w wariancie 4 lata / 80 000 km, Kontrakt Serwisowy w wariancie 4 lata / 80 000 km. Szczegółowe warunki programów można znaleźć na Kontrakty Serwisowe. Pakietem 4 lata ochrony – Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie objęte są tylko samochody Ford Kuga i Ford Puma z roku modelowego MY2023.75 z wyłączeniem wersji Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium. 

  [6] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT, AWD w wersj ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda, korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu. Korzyść finansowa do 35 000 PLN dotyczy wybranych wersji wyposażenia, szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Forda.

  [7] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 FHEV 190 KM, eCVT w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w myśl Kodeksu cywilnego. 

  [8] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda, korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie” w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu. Korzyść finansowa do 35 000 PLN dotyczy wybranych wersji wyposażenia, szczegóły u Autoryzowanych Dilerów Forda.

  [9] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 2.5 PHEV 225 KM, eCVT, FWD w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w myśl Kodeksu cywilnego.

  [10] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda oraz korzyść finansową w kwocie 4 000 PLN brutto z tytułu odsprzedaży samochodu dealerowi w ramach rozliczenia [Premia za odkup] oraz ubezpieczenie pojazdu na pierwszy rok jego użytkowania [„Pierwszy rok ubezpieczenia w cenie”] w ramach programu Ford Ubezpieczenia - oferta specjalna (Ubezpieczenie w cenie pojazdu) prowadzona jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły oferty zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie]. Propozycja dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana i ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Decyzja o odkupie pojazdu od klienta podejmowana jest przez dealera na podstawie oględzin i analizy stanu technicznego pojazdu.

  [11] Propozycja korzyści finansowej jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Kuga Forda Kuga 1.5 EcoBoost 150 KM, M6, FWD w wersji ST-Line X. Propozycja zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda. Dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Propozycja limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w myśl Kodeksu cywilnego.


Promocje

Pokaż najnowsze promocje Ren-Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Ren-Car